Ciekawe informacje:

Rozwój centrów ogrodniczych oferujących bardzo szeroki wachlarz różnych odmian i gatunków roślin sprawia, że hobbyści kupują do ogrodu już nie tylko popularne kilka lat temu świerki, jodły czy cisy. Obecnie zdecydowana większość właścicieli ogrodów wydaje swoje pieniądze na rośliny kwitnące. Krzewy oraz drzewa zarówno liściaste, jak i iglaste zajmują kolejno trzecie i czwarte miejsce w rankingach popularności. Po wielu latach wraca też moda na własną uprawę owoców, warzyw oraz ziół.

Najchętniej uprawiane rośliny w polskich ogrodach:
Rośliny kwitnące
90%
Trawa
86%
Krzewy
83%
Drzewa iglaste i liściaste
78%
Drzewa owocowe
72%
Warzywa
67%
Zioła
47%
Inne
2%
Źródło: YouGov SixthSense Gardening Survey Poland 2012
Przyjazne Ogrody | Kontakt
1452
page-template-default,page,page-id-1452,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Kontakt

Dane kontaktowe

„Przyjazne Ogrody”
Julia Samblik

 

ul. Budowlana 3, 10-424 Olsztyn

 

Wykonujemy realizacje na terenie woj. Warmińsko Mazurskiego

 

Projektowanie – cała Polska

 

E-mail: kontakt@przyjazne-ogrody.pl
E-mail: julia.samblik@gmail.com
Tel: +48 795 870 795

  SPEŁNIENIE OBOWIĄZKU INFORMACYJNEGO

  wg Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) z dn. 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

  • Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji zamówień, a także w celach rozliczeń rachunkowych i podatkowych, na podstawie art. 6 pkt 1 lit. a), b), c) i f) RODO.
  • Administratorem danych jest „Przyjazne Ogrody” Julia Samblik z siedzibą w Olsztyn, ul. Budowlana 3, 10-424 Olsztyn. Aby skontaktować, wyślij wiadomość pod e-mail: kontakt@przyjazne-ogrody.pl lub zadzwoń pod numer tel. 795 870 795. Odbiorcami danych osobowych jest zewnętrzna obsługa księgowa.
  • Dane będą przechowywane w czasie niezbędnym do zrealizowania celu
  • Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek zawarcia umowy i świadczenia usług. Niepodanie tych danych uniemożliwi zawarcie umowy i świadczenia usług.